Jautājumi un atbildes

Banknote ir vienīgais licencētais nebanku finanšu pakalpojumu sniedzējs Latvijā, kas piedāvā visus ikdienā vajadzīgos finanšu pakalpojumus vienuviet. Mēs lepojamies ar augstu apkalpošanas un pakalpojumu kvalitāti. Mūs raksturo godīgi nosacījumi un tieša valoda. Ātri, ērti, droši un tuvu mājām.

Mūsu patēriņa aizdevumiem var ērti pieteikties gan klātienē, gan internetā. Mūsu filiālēs strādā zinoši darbinieki, kas vienkāršā un saprotamā valodā izskaidros visus aizdevumu nosacījumus un piedāvās Tev izdevīgāko iespēju.

Banknote dod iespēju Tev izmēģināt mūsu patēriņa aizdevumu ar termiņu līdz vienam mēnesim bez maksas. Ja aizņemsies, piemēram, 500 EUR uz 1 mēnesi tad pēc mēneša būs arī jāatdod tikai 500 EUR.

Tādēļ, ka pirms aizdevuma izsniegšanas mēs vēlamies satikt savus klientus klātienē. Visu ērtībai un drošībai mēs slēdzam īstu līgumu papīra formātā;

Tādēļ, ka mūsu klienti vēlas saņemt un atdot aizdevumu skaidrā naudā. Daļa klientu izvēlas saņemt  aizdevumu skaidrā naudā un atdot ar pārskaitījumu.

Banknote ir svarīgs katra klienta privātums, informācija par aizdevumu nebūs redzama nevienai privātpersonai un nevienam privātam uzņēmumam (kā, piemēram, bankas).

Klientu datu aizsardzību mēs uztveram ļoti nopietni, tādēļ esam izstrādājuši iekšējos datu drošības noteikumus, kā arī ievērojam visus Latvijas Republikas pieņemtos likumus.

Dati par klientiem un klientu aizdevumiem ir pieejami Banknote un nozari uzraugošajām iestādēm likuma noteiktajā kārtībā.

Banknote pirmo patēriņa aizdevumu izsniedz līdz 800 EUR.

Tev ir jābūt Latvijas Republikas rezidentam vecumā no 20 līdz 60 gadiem. Lai saņemtu aizdevumu, Tev būs nepieciešams personu apliecinošs dokuments: pase, ID karte vai CSDD izdota vadītāja apliecība.

Patēriņa aizdevuma pieteikumu mēs izskatām 15 minūšu laikā katru dienu no 08.00–22.00. Ja aizdevums tiks apstiprināts, Tu to varēsi saņemt skaidrā naudā, ierodoties kādā no mūsu 90+ Banknote filiālēm visā Latvijā un noslēdzot aizdevuma līgumu.

Lai saņemtu patēriņa aizdevumu, Tev jāsniedz informācija par sevi: vārds, uzvārds, personas kods, mobilais tālrunis, e-pasts, ikmēneša ienākumi, ikmēneša izdevumi. Pieteikties patēriņa aizdevumam vari www.banknote.lv vai kādā no mūsu 90+ filiālēm.

Lai saņemtu patēriņa aizdevumu bankas kontā, nepieciešams ierasties jebkurā Banknotes filiālē Latvijā un pieteikumā norādīt savu bankas konta numuru.

Parakstot jauno līgumu, turpmāk aizdevumu varēsi saņemt, piesakoties zvanot 66118866 vai šeit.   

Kad esi saņēmis apstiprinājumu par aizdevumu, dodies uz sev tuvāko Banknotes filiāli un saņem aizdevumu skaidrā naudā, bet, ja esi Banknote filiālē reģistrējis savu bankas konta numuru, tad patēriņa aizdevuma summu vari saņemt savā bankas kontā.

Visu filiāļu adreses un darba laiki – šeit.

Jā, var saņemt, ja viņš ir pastāvīgs Latvijas Republikas iedzīvotājs vecumā no 20 līdz 60 gadiem, kuram ir piešķirts Latvijas personas kods.

Aizdevumi tiek izsniegti Banknote filiālēs (ar darba laikiem un adresēm vari iepazīties šeit). Pieteikties patēriņa aizdevumam www.banknote.lv vari jebkurā diennakts laikā.

Aizdevumu Tu vari noformēt tikai uz sava vārda.

Izsniedzot patēriņa aizdevumu, mēs neprasām pirmo
iemaksu.

Mēs katram Banknote klientam individuāli nosakām kredītlimitu. Lai Tu uzzinātu savu kredītlimitu, Tev ir jāaizpilda patēriņa aizdevuma pieteikums www.banknote.lv vai kādā no mūsu 90+ filiālēm.

Kredītlimits ir maksimālā summa, ko Tu vari aizņemties.

Mēs izsniedzam patēriņa aizdevumus uz termiņu no 30 dienām līdz 36 mēnešiem.

Lai palielinātu savu kredītlimitu, sazinies ar mums, zvanot uz 66116688, vai apmeklē jebkuru mūsu filiāli.

Vienam cilvēkam mēs varam noformēt tikai vienu aizdevumu. Tomēr Tu vari palielināt esošā aizdevuma summu sava kredītlimita ietvaros. Lai uzzinātu vairāk, sazinies ar mums, zvanot uz 66116688.

Patēriņa aizdevumu ar termiņu līdz 1 mēnesim iespējams pagarināt uz: 14 dienām, 30 dienām vai 60 dienām. Patēriņa aizdevumu ar termiņu, kas ir 4 mēneši un garāki, iespējams atlikt mēneša maksājumu, samaksājot komisiju, kas ir līdzvērtīga konkrētā mēneša procentu maksājumam.

Ja Tavs aizdevuma pieteikums ir apstiprināts, dodies uz tuvāko Banknote filiāli (adreses un darba laikus vari noskaidrot šeit), ņemot līdzi pasi, ID karti vai CSDD autovadītāja apliecību, un noslēdz aizdevuma līgumu. Pēc līguma noslēgšanas Tu saņemsi aizdevumu skaidrā naudā.

Visbiežākais iemesls patēriņa aizdevuma atteikumam ir negatīva atbilde no parādnieku reģistra par Tavu kredītvēsturi.

Aizdevumu Tu vari atdot jebkurā Banknote filiālē skaidrā naudā vai ar bankas pārskaitījumu. Informāciju par bankas pārskatījumu Tu atradīsi šeit.

Lai saņemtu patēriņa aizdevumu nav nepieciešama ķīla vai galvojums.

Banknote patēriņa aizdevums senioriem ir īpašs pakalpojums, kas pielāgots pensionāru vajadzībām un iespējām. Senioru aizdevumam var ērti pieteikties, zvanot 66 155 555, internetā vai klātienē.

Banknote pirmo senioru patēriņa aizdevumu izsniedz līdz 800 EUR.

Jums ir jābūt Latvijas Republikas rezidentam vecumā 60 līdz 80 vai jāsaņem izdienas pensiju, kura apliecināma ar derīgu pensionāra apliecību. Lai saņemtu aizdevumu, Jums būs nepieciešams personu apliecinošs dokuments: pase, ID karte vai CSDD izdota vadītāja apliecība. Izdienas pensijas gadījumā - pensionāra apliecība.

Senioru patēriņa aizdevuma pieteikumu mēs izskatām 15 minūšu laikā katru dienu no 08.00–22.00. Ja aizdevums tiks apstiprināts, Jūs to varēsiet saņemt skaidrā naudā, ierodoties kādā no mūsu Banknote filiālēm visā Latvijā un noslēdzot aizdevuma līgumu.

Lai saņemtu Senioru patēriņa aizdevumu, Jums jāsniedz informācija par sevi: vārds, uzvārds, personas kods, mobilais tālrunis, e-pasts, ikmēneša ienākumi, ikmēneša izdevumi. Pieteikties senioru patēriņa aizdevumam varat, zvanot 66 155 555, www.banknote.lv vai kādā no mūsu filiālēm.

Jā, pensija ir pietiekams ienākumu avots, lai saņemtu senioru patēriņa aizdevumu.

Nē, Banknote senioru patēriņa aizdevumu iespējams saņemt un atdot skaidrā naudā visā Latvijā.

Kad esi saņēmis apstiprinājumu par aizdevumu, dodieties uz sev tuvāko Banknote filiāli un saņemiet aizdevumu skaidrā naudā. Visu filiāļu adreses un darba laiki – šeit.

Aizdevumu Jūs varat atdot jebkurā Banknote filiālē skaidrā naudā vai ar bankas pārskaitījumu. Informāciju par bankas pārskatījumu Jūs atradīsiet šeit.

Senioru patēriņa aizdevumu ar termiņu līdz 1 mēnesim iespējams pagarināt uz:14 dienām, 30 dienām vai 60 dienām. Senioru patēriņa aizdevumiem ar termiņu, kas ir 4 mēneši un vairāk, iespējams atlikt mēneša maksājumu, samaksājot komisiju, kas ir līdzvērtīga konkrētā mēneša procentu maksājumam.

Aizdevumu Jūs varat noformēt tikai uz sava vārda.

Senioru patēriņa aizdevumus mēs izsniedzam uz termiņu no 30 dienām līdz 24 mēnešiem.

Lai saņemtu naudas pārskaitījumu, jāzina kontrolnumurs (MTCN), sūtītāja vārds, uzvārds, sūtītāja valsts, naudas summa.

Nepieciešams saņēmēja vārds, uzvārds (arī tēva vārds, sūtot naudu uz Krieviju), saņēmēja Valsts (ASV gadījumā arī štats un pilsēta), kādā valūta saņēmējs vēlas saņemt naudu (ja valstī ir vairāk par vienu valūtu).

Lai varētu veikt pārskaitījumu, nepieciešams personu apliecinošs dokuments (nerezidentiem - derīga pase vai personas apliecība; rezidentiem derīga pase, personas apliecība vai autovadītāja tiesības), dzīvesvietas adrese, telefona numurs, e-pasts.

Ja notikusi kļūda, jāgriežas vienā no mūsu filiālēm un jāprasa Transakcijas labošana, uzrādot personu apliecinošu dokumentu un naudas pārsūtījumu apliecinošu dokumentu. Jānorāda, ko tieši jāmaina un pareizo variantu. Jāņem vērā, ka pie mums izlabot kļūdu iespējams tikai, ja pārskaitījums nosūtīts mūsu tīklā.

Naudas pārveduma summa tiek konvertēta pēc Western Union noteiktā valūtas maiņas kursa, naudas nosūtīšanas brīdī. Ja valūtas maiņas kurss mainās pēc naudas nosūtīšanas, naudas pārskaitījuma summa netiek pārrēķināta.

Nē, komisiju par naudas pārskaitījumu sedz sūtītājs.

Nē, iespējams veikt pārskaitījumus arī vienas valsts ietvaros.

Lai saņemt naudu Tev jābūt vismaz 18 gadiem. Ja tev ir 16-18, tad līdzi ņem vecākus vai aizbildni.

Vienreizējais pārskaitījuma ierobežojums ir 7500$ vai ekvivalenta summa EUR.

Nē, pārskaitījumu var saņemt tikai EUR valūtā.

Nepieciešams aizpildīt papildus formu un saņemt apstiprinājumu no Western Union aģenta.

Kad pārskaitījums ir reģistrēts Western Union, saņēmējs jau var saņemt naudu.

Nav laika ierobežojumu naudas pārskaitījumam, pārskaitītā nauda nepazūd.

Iespējams atgūt pārskaitījuma pamatsummu, tomēr komisiju Western Union neatgriež. Ja naudas pārvedumu aptur Western Union, tad Tu saņemsi pilnu summu atpakaļ.

Jā, par komisijas maksu vari uzzināt filiālē vai telefoniski 61155555

Banknote piedāvā aizņemties naudu, atstājot ķīlā gandrīz jebkuru vērtīgu mantu. Mūsu filiālēs strādā profesionāli un pieredzējuši mantu vērtētāji, kas sniegs precīzāko mantas novērtējumu. Mēs esam tirgus līderis aizdevumu izsniegšanā pret kustamu ķīlu Ziemeļeiropā.

Tu vari ieķīlāt:


·       Dārgmetālus/ dārgakmeņus un to izstrādājumus;

·       Mobilo telefonu;

·       Audio, video un foto tehniku;

·       Biroju tehniku un datortehniku;

·       Instrumentus (urbjmašīnu, elektrisko zāģi, slīpmašīnu u.c.);

·       Sadzīves tehniku (ledusskapi, blenderi putekļusūcēju u.c.);

·       Sadzīvē noderīgas elektropreces u.c. vērtīgas lietas.


Lombarda aizdevuma summa ir atkarīga no ķīlā atnestās mantas vērtības. Tā var sasniegt līdz pat 95% no priekšmeta vērtības.

Lai saņemtu lombarda aizdevumu, Tev jāuzrāda Pase vai ID karte.

Lai saņemtu lombarda aizdevumu, Tev jābūt vismaz 18 gadus vecam.

Lombarda aizdevuma procentus veido komisijas noformēšanu un procenti mēnesī.

Lombarda aizdevumu iespējams formēt uz termiņu līdz 24 mēnešiem. 

Jā, lombarda aizdevumu vari pagarināt jebkurā mūsu filiālē tās darba laika ietvaros vai ar bankas pārskaitījumu.

Jā, ķīlas termiņu var pagarināt arī cita persona, šai personai jāzina Tavs personas kods vai ir jābūt līdzi noslēgtajam līgumam.

Jā, Tev vajadzēs pasi, ID karti vai CSDD autovadītāja apliecību.

Jā, ir tāda iespēja, bet Tev iepriekš ir jāierodas filiālē ar šo cilvēku un jāuzraksta pilnvara.

Manta tiek glabāta vēl 7 dienas  pēc termiņa beigām, bet iespējams to paturēt ilgāk, iepriekš sazinoties ar filiāli! Filiāles telefona numuru atradīsi uz ķīlas līguma.