Karjera

Banknote darbs par mums

Kādēļ izvēlēties darbu Banknote?

Perspektīva un strauji augoša sfēra. Nebanku kreditēšana ir moderns 21. gadsimta risinājums nelielu aizņēmumu veikšanai un ir vienkāršāks, pieejamāks un operatīvāks par bankas piedāvātajām alternatīvām, līdz ar to aizvien vairāk patērētāji izvēlās izmantot tieši šīs sfēras pakalpojumus.

Stabilitāte un atpazīstamība. Banknote ir Latvijas tirgus līderis kreditēšanā pret kustamas mantas ķīlu (lombarda kredīts) un vērā ņemams tirgus spēlētājs patēriņa kreditēšanā (ātrie kredīti).

Tēls un reputācija. Uzņēmuma misija ir veidot uzticamu, sociāli atbildīgu, uz ilgtermiņu vērstu sadarbību gan ar klientiem, gan ar darbiniekiem, tādēļ visās darbībās tiek nodrošināta godīga un caurspīdīga pieeja.

Dinamisks darba saturs un inovatīva vide. Banknote atrodas nemitīgā attīstības procesā, jo nevēlas apstāties pie sasniegtā. Inovatīvā vide darbiniekiem ļauj nepārtraukti profesionāli augt un būt konkurētspējīgiem speciālistiem darba tirgū.

Karjeras izaugsme. Uzņēmumam paplašinoties un pilnveidojoties, aizvien rodas vajadzības pēc speciālistiem. Darbinieki, kuri pierādījuši sevi ar teicamiem darba rezultātiem un lojālu attieksmi pret uzņēmumu, tiek novērtēti, piedāvājot karjeras izaugsmes iespējas.

Konkurētspējīga alga. Uzņēmums uzticas saviem darbiniekiem un viņu pieņemtajiem lēmumiem. Katra darbinieka atbildība nodrošina veiktā darba izcilo kvalitāti, par ko uzņēmums garantē atalgojumu, kurš ir augstāks par vidējo tirgus līmeni.

Darba vieta. Uzņēmumam ir svarīga vide, kurā strādā tā darbinieki, tādēļ ir iekārtots mūsdienīgs un biznesa prasībām atbilstošs birojs. Katra Latvijas pilsētā esošā filiāle veidota tā, lai klientam un darbiniekam būtu patīkami tajā uzturēties.


Ja neatradi sev vēlamo amatu aktuālajās vakancēs, nosūti CV un pieteikumu mums uz e-pastu: darbs@banknote.lv un, tiklīdz būs Tev piemērots piedāvājums, mēs ar Tevi sazināsimies!