Jautājumi un atbildes

Jautājumi un atbildes

Kāda ir aizdevuma izsniegšanas kārtība?

Lai saņemtu aizdevumu, nepieciešams noslēgt kredītlīnijas līgumu vai tā grozījumus, kas būs pieejami Jūsu profilā septiņu dienu lakā pēc lēmuma par aizdevuma piešķiršanu pieņemšanas. Ja vēlaties saņemt aizdevumu ātrāk, Jums būs iespēja izmantot aizdevuma ātrās izsniegšanas pakalpojumu. Maksa par šo pakalpojumu tiek noteikta saskaņā ar cenrādi, un to iespējams apmaksāt kopā ar pirmo grafikā noteikto maksājumu vai kapitalizēt (pievienot pamatsummai).

Vai varu mainīt aizdevuma atmaksas datumu?

Nepieciešamības gadījumā maksājuma datumu iespējams mainīt, zvanot uz tālruni 66116688 vai apmeklējot jebkuru Banknote filiāli.

Kāds ir mans ikmēneša maksājums?

Visu informāciju par aizdevuma maksājumiem Jūs varat uzzināt aizdevuma līgumā, klienta profila sadaļā „Mani aizdevumi” vai zvanot uz informatīvo tālruni 66116688.

Vai es varu samazināt savu mēneša maksājumu?

Jā, Jums ir iespējams samazināt savu ikmēneša maksājumu, nomainot savu atmaksas termiņu uz garāku. Lai to izdarītu, zvaniet uz 66116688 vai apmeklējiet jebkuru mūsu filiāli.

Kā atmaksāt Banknote patēriņa aizdevumu?

Aizdevumu Jūs varat atmaksāt skaidrā naudā jebkurā Banknote vai ar bankas pārskaitījumu. Informāciju par aktuālo maksājumu un bankas pārskaitījumu Jūs atradīsiet aizdevuma līgumā vai savā Banknote.lv klienta profila sadaļā „Maksājumi”.

Vai es varu atmaksāt aizdevumu pirms termiņa?

Jā, informāciju par aizdevuma atmaksu varat noskaidrot jebkurā Banknote filiālē vai zvanot uz tālruni 66116688.